Šokující informace!

Mám velmi šokující sdělení pro všechny, kteří prodávají, vyrábí a navrhují oblečení: Jsem žena a mám prsa!

Většinou mi sedí poprsenka o velikosti C nebo D - takže by se dalo říct, že mám větší 3ky. Což znamená, že jsem lehce nadprůměrně vyvinutá a když jsem lehce nadprůměrně vyvinutá, pak mi připadá logické, že sehnat podprsenku a vrchní díl oblečení by pro mě neměl být problém.

Avšak chyba lávky! Sehnat košili je pro mě takový malý zázrak - buď je mi nahoře malá a knoflíčky se pořád rozepínají nebo je mi dole velká. Při pořizování si letních šatů už automaticky počítám, že hold v oblasti výstřihu budu kapku narvaná a lehce mi začne povolovat šev. Fakt hezké podprsenky v mojí velikosti mají málokdy. Když si chci koupit nějaké tričko s páskem, tak musím počítat, že hold bude o něco výše, než má. U plavek mám stejný problém, nahoře to leze dole plandá. A takhle to je s velkou většinou oblečení.

Kdybych byla zalezlá celej život v Karviné a nevystrčila z ní paty, pak bych si řekla, oukej - jsem holka z maloměsta a asi jsme zaostalí, ALE já na tenhle problém narážím v Ostravě, Brně a když se nějakou čirou náhodou ocitnu  v Praze.

Navíc! Žijeme v zemi, kde jsou obyvatelé snad pátí nejtlustší v Evropě, takže hodně ženskejch nebude mět jenom špeky, bude mět i větší KOZY! Plus je třeba připočítat dámy, které si nechají přidat plastickým chirurgem a ty, které jsou hubené, ale nadělila jím příroda.

Takže vy, kteří prodáváte oblečení uvědomte si už, sakra, že ŽENY MAJÍ PRSA! A kdo tomu nevěří, ať se mrkne na porno.

Komentáře

Oblíbené příspěvky