18. 6. 2014

Kořeněné banánové smoothie s jogurtem

Stalo se toho tolik!!! Konečně jsem udělala řidičák (provolávejte hurá a začínejte věřit v zázraky), stala se vesnickou knihovnicí, uběhla poprvé 2km v kuse, toulala se po Beskydech, místním gastrofestivalu, mrkla se na běžecké horské závody a našla si novou zálibu v plácání si rukou se závodícími běžci a mnoho, mnoho více.
Například jsem se vrhla na smoothies. Potřebovala jsem zdravě pořešit lehkou snídani a odpolední sladkožravky. Určitě nejsem sama, koho občas nezbedně pronásleduje mlsná, popř. si chce ráno zaběhat a nechce, aby to v něm žbluňkalo. Pro zmíněné situace je smoothie jako dar z nebes navíc je chutné a ti, co cestují ráno do práce autem si taky přijdou na své. :-)Kořeněné banánové smoothie s jogurtem

Suroviny:
1 banán, 4 polévkové lžíce jogurtu, roztlučené nové koření, skořice, muškátový oříšek, med

Postup:
Suroviny jsem promixovala v mixéru a podle potřeby dochutila kořením nebo korigovala jogurt. Pokud bych toužila po řidší konzistenci, ředila bych kefírem nebo mlékem. 2 komentáře:

  1. Juchů, Ruměnka je zpět! Smoothie bych chtěla zkusit, ale bohužel mi chybí mixér...nu třeba časem.

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. Wow! Dík za super komentář. Jestli chceš knížku od Kluků v akci o Itálii, tak mi napiš na lacuna@seznam.cz. Chtěla jsem ji dát do give away a tenhle koment mi udělal radost v blbou chvíli, což si zaslouží první cenu bez soutěže. :-)

      Vymazat