Zázračný čistící prostředek?

Co nedostaneš dolů, ředidlem, to smyjí. Čistí nejlíp. Asi takhle zněla doporučení na dětské ubrousky z DM. Shodou okolností jsem měla nevyřešené účty se špínou na několika místech, proto byla cesta do obchodu nasnadě.  Zatímco maminky za mými zády zkušeně diskutovaly o jednorázových těhotenských kalhotkách, snažila jsem se neslyšet a zvažovala, jestli budou na čištění kuchyňské linky lepší ubrousky s panthenolem nebo aloe vera. Na dilema zafungovalo osvědčené životní pravidlo: Když se neumíš rozhodnout a produkt je kvalitativně stejný - vyber si to levnější. Domů se mnou putovaly ubrousky Baby love aloe vera za 18,- Kč.Hned po příchodu jsem je nedočkavě rozbalila a šla omýt kuchyňskou linku. U dřevěných částí bylo třeba více drhnout. Kovové části linky šly dolů o poznání lépe. Skvěle šla dolů i špína z digestoře. Dobře šla dolů i šmouha po laku na skříňce v koupelně. Při větším drhnutí se obnovila bílá i na rámu obrazu, který jsem před časem bezvýsledně drhla hned několika přípravky. 
Nejlépe ubrousky Babylove fungují na kovové povrchy. 

Snad jedinou nevýhodou je větší spotřeba ubrousků a že vám barák voní jako čerstvě umytá dětská prdýlka. No a taky nemám úplně nejlepší pocit, když jako geniální čistidlo fungují ubrousky, jimiž hýčkáme budoucí generaci... 


Komentáře

 1. :-D no to musím vyzkoušet, vydrhnu s tím digestoř :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Po drhnutí ještě doporučuju lehce setřít haříkem. Kuchyň se nádherně leskne. Jinak podle facebooku by to mělo fungovat i na pohorky po extrémních výšlapech. :-)

   Vymazat
 2. Taky je používáme snad na všechno...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Taky to mám v plánu, jen vynechám asi pokožku a děti...

   Vymazat

Okomentovat

Oblíbené příspěvky