Zápisky ze cvičení: Jumping

Vzhledem k všeobecným požadavkům na reference ohledně jednotlivých sportů jsem se rozhodla občas zveřejnit zápisek ze cvičení. Jedná se o zkušenost, která je jako každá zkušenost individuální. O vhodnosti sportu se poraďte s certifikovaným a ověřeným trenérem nebo lékařem. Zkušenost se výrazně i liší se cvičitelkou.

zdroj: internet


Jumping Fitness Orlando 
oblíbená cvičitelka: Verča
další oblíbené cvičitelky: Natálka, Kristýna
kontakty: http://www.fitnessorlando.cz/
cena: 89,- Kč/hodina
osobní dojem: Seznamte se, první tělocvičnová aktivita, do které jsem se zamilovala a věnuji se ji přes dva rocky - čili- ano! hell yeah! ano!


zdroj: webové stránky fitness Orlando


Pondělí. Večer. Na poslední chvíli dobíhám do fitka. Zdravím Drahušku nastoupenou před tělocvičnou. Vycházím do posledního patra budovy, kde se nachází recepce. Odhazuji kabát na věšák, svetr, platím a rychle do vrchní šatny, kde jsou zároveň sprchy. Převlékám se, zamykám věci, nové háro sepínám do culíku. Spolu s pitím a pidiručníčkem vyrážím vstříc sportovním zážitkům. U recepce potkávám Léňu. Zdravíme se, vítáme se a v rychlosti na půl pusy si sdělujeme dívčí tajemství.

Cesta dolů. Všeobecné pozdravení se, výměna úsměvů. Hodina spinningu před námi končí, kola jsou odklízena a agresivní sportovci odchází. Hbitě si značkuju cvičící teritorium položením pití s ručníčkem. Pěkně pod klimatizací a kousíček od dveří. Pohodička, ovíváníčko. Hlavně si zařídit co nejpříjemnější komfort.

Z chodby taháme trampolínky. Ještě namontovat řidítka a může se začít. Veronika se představuje novým cvičenkám a seznamuje je s tím, jak se na trampolínkách skáče. Spojitost s dětskými trampolínami nehledejte. Malá trampolínka má jiný odskok. Z vlastní zkušenosti doporučuju si zjistit, jestli se cvičí na bezpružinových trampolínách. Pokud se cvičí na pružinových trampolínách, považuji za lepší si jít zaběhat.

Vysvětleno. Začínáme. Místností se začínají ozývat elektronické tóny z aktuální hitparády. Skáčeme. Měníme různé druhy poskoků. Jednou do boku, jednou do stran, před sebe, za sebe, snožmo, roznožmo. Napít, utřít, další písnička. Ruky mi lítají všude kolem, skáču jako o život. Dostávám se do varu! Jsem teď jsem tady a rozhodla jsem se v téhle tělocvičně nechat sebe. Vybít se. Vyřádit se a to pěkně, na plný pecky.  Spát budu jako mrtvá. Doslova.

Po dvaceti minutách dostáváme gumičky. Různě je natahujeme, roztahujeme. Před sebou. Za sebou. Nad sebou. Pod sebou. Nostalgicky vzpomínám na činky, se kterýma cvičíme obvykle. Ty bazmeky natáhnout je šílená fuška. Ale co, přišla jsem cvičit, ne na relaxační masáže.

Napít, utřít a znovu skáčeme. Před sebe, za sebe, snožmo, roznožmo, do boku, do strany. U některých písniček si lehce zpívám, u některých pohvizduju.

Po třičtvrtě hodině jsme si to už odskákaly. Začíná posilovací část. Břicho, nohy. Různě sebou zmítám podle Veroniky. Odposilováno, protažení. Úklid trampolín. Ahoj, ahoj, ahoj. Většina holek se převlíká ve spodní šatně, která je bezesprch a rychle utíká do koupelen v blízkých domovech. Ahoj, ahoj, ahoj a z posledních sil nahoru. Převlíknout, sprcha, čau. Verča zamyká, povídáme si, jdeme dolů. Poslední ahoj. Dopajdávám domů, dělám si jídlo, Jsem spokojená. Endorfin se vylučuje. V pondělí jdu zas. Stejně, jako tomu bylo v posledních dvou letech plus.Komentáře

  1. Sociální obchodování spočívá v otevření trhů pro každého. Na eToro se můžete spojit, obchodvat a sdílet znalosti s miliony obchodníků a investorů. Navíc můžete kopírovat obchodní rozhodnutí obchodníků, kteří odpovídají vaší strategii. Registrujte se nyní a získejte chytřejší obchodní rozhodnutí využitím rozumu našich obchodníků s nejlepšími výsledky.

    Kolektivní rozum Obchodníci, kteří využívají eToro's CopyTrader™, mají o 60% větší šance na výhru

    227,651,647 - Otevřené obchody na eToro

    OdpovědětVymazat

Okomentovat

Oblíbené příspěvky