Zajímavé obchody centra Ostravy

Tak jo. Pořád se mě někdo ptá, kde jsem to či ono sehnala. Máte to tu děcka. V deníčku a s obrázkem. Čtěte! :-) Schválně, které obchody považujete vy za zajímavé?

Italia in Ostrava


V obchůdku kousek od Staré radnice nakupuju např. olivový olej, konzervovaná rajčata... Zkrátka všechno, co je třeba k vaření italské kuchyně. Potraviny jsou dovezené z Itálie, cenově příjemné a chutné. Snad jedinou nevýhodou je pracovní doba. V obchůdku totiž mají otevřeno jen přes týden do 16:00
web:
http://www.italiainostrava.cz

Sklo porcelán KláraPokud chcete přivézt nějaký originální český dárek známým do ciziny, koupit si cibulákovou svíčku do svícnu (můj příklad) nebo sehnat nějaký tradiční český výrobek. Je tohle vaše místo. Nutno upozornit, že tady hrníček za dvacku jako v Ikea úplně neseženete..


MM Centrum
Potraviny, kterými projdete do další ulice vás učarují. Seženete tady snad všechno. Za sebe doporučuju Žervé a dalamánky. 


Vega zdravá výživa


Jakýkoli oříšek nebo sušené ovoce světa s velkou pravděpodobností seženete ve Vega. Mají i široký sortiment různých potřeb pro zdravožravce, ortorektiky, biomatky. Na své si přijde ale i obyčejný mlsoun. Jo a další plus! Když pěkně poprosíte, odváží vám oříšky do plátěného pytlíčku, který si přinesete. Takže - ZERO WASTE, Bejby!
PS: mají tam i tu zeleninu, co jsem přivezla z Brna


Káva a Čaj

Na ulici Nádražní je kromě zdravé výživy Vega, etnoshopů a dalších obchodů i obchůdek s čaji. Doporučuju tady aspon zabrousit. :-)


Chodura

Naproti Nové Karolíny si můžete pokupovat salámky typu Copa Parma, Švarcvaldská šunka za 18kč na 1oo g. Což je věru přátelská cena. 


Určitě jsem neobsáhla tisíc a jeden zajímavý obchod v Ostravě. Schválně! Máte nějaký oblíbený? Nebojte, pochlubte se!

Adéla


Komentáře

  1. Jooo, Klára, to je prostě klasika.
    V Itálii už jsou i v sobotu dopoledne a ve všední dny do šesti.

    OdpovědětVymazat

Okomentovat

Oblíbené příspěvky